Akcesoria streetwearowe – idealne dopełnienie stylu

Nie tylko bluza i buty zdobią dobrze ubraną hypebestię. Równie ważne co te podstawowe elementy stroju są akcesoria, które mogą podkreślić uliczny styl i dopełnić look. Przecież nie ma w tym nic dziwnego, że jednymi z najczęściej kupowanych są właśnie akcesoria streetwearowe, bo trudno sobie wyobrazić prawdziwą hypebestię bez odpowiedniej torby, nerki czy czapki.

Nerki – stylowe i funkcjonalne

Kto by nie chciał mieć wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy w jednym miejscu w niewielkiej nerce przewieszonej przez ramię. Takie rozwiązanie to idealny pomysł dla osób, które cenią sobie możliwość szybkiego dostępu do portfela czy telefonu. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, że kieszenie joggerów okażą się zbyt płytkie podczas krótkiego podbiegnięcia do autobusu. Dodatkowo najnowsze modele nerek pozwolą wyglądać na mieście jak bestia stylu.

Sportowo na mieście

Jeśli jednak wybierasz się na trening albo chcesz zrobić, chociaż zakupy ze stylem, warto wyposażyć się w sportową torbę. Podkreśli ona uliczny look i pozwoli pomieścić wszystkie potrzebne rzeczy. Jeśli lubisz nutkę przeszłości i odwoływanie się do klasyków, zwróć uwagę na nową kolekcję toreb firmy Gola. Odwołują się one do klasycznego streetwearowego designu z domieszką nowoczesnych trendów.

Czapka fituje do wszystkiego

Chyba najważniejszym elementem streetwearowego looku jest czapka z daszkiem. Nie dość, że ochroni nas od słońca, to jeszcze nada naszemu stylowi niepowtarzalny charakter. Nieważne, jaki rodzaj wybierzemy i czy będzie to bejsbolówka, trucker lub snapback, ważne jest to, aby odpowiednio podkreśliła nasz styl.

Zima w mieście

Jednak kiedy nadchodzi zima, warto zamienić bejsbolówkę na coś cieplejszego. Nie musisz jednak tracić streetwearowego stylu i wybrać czapkę firmy CP Company z goglami. Tak, goglami! Ta czapka odwołuje się do klasycznego projektu kurtki stworzonej przez Massimo Ostiego na potrzeby wyścigu Mille Miglia. Od tego czasu gogle są używane w wielu projektach tej firmy, co stało się znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa. Dodatkowo nie musisz się obawiać o staranność jej wykonania, ponieważ CP Company jest firmą słynącą z niezwykłej dbałości o wysoką jakość wykonania swoich produktów i wprowadzanie na rynek ubrań innowacyjnych technologicznie. Zimowa czapka CP Company pozwoli Ci wyróżnić się spośród tłumu w długie, zimowe noce w mieście.

Letnia bestia

Jednak czapka zimowa jest odpowiednia tylko, kiedy temperatura spada do kilku stopni Celsjusza. W innym przypadku, które w ostatnich latach wpisały się do kanonu streetwearowych ciuchów. Marka Ellesse może rozpoczynała w zimowych klimatach, bo na początku produkowała odzież narciarską, ale w tym momencie jest jedną z najważniejszych firm produkujących ubrania streetwearowe, w tym kapelusze w klasycznych kolorach.

Te akcesoria i wiele więcej ubrań, które pozwolą Ci skompletować idealny look streetwerowca i zagwarantują, że wyróżnisz się z tłumu, znajdziesz na stronie internetowej clobber.pl.